login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Projekty

Jsme "Aktivní škola" využívající portál Proškoly.cz, který nabízí ucelenou řadu výukových testů, sociometrických dotazníků, pracovních listů, kvízů a formulářů pro mateřské, základní a střední školy. Veškeré materiály jsou dostupné z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu připojeného k internetu. Obsah materiálů je stále aktualizován a každý rok přidávány nové oblasti.

Ani jedno dítě nestojí a nenudí se. Všichni sportují, všichni se společně baví. Popsaný sen tělocvikáře či trenéra? Kdepak, takhle probíhá „Sportuj ve škole“ na 1000 školách! Před či po skončení výuky cvičitelé učí děti základům oblíbených sportů, jakými jsou basketbal, volejbal či fotbal. Využívají u toho vyzkoušené metody navržené odborníky ze sportovních organizací. Zároveň také rozhýbávají školáky pomocí nejrůznějších her, opičích drah a dalších zábavných sportovních aktivit.

Jsme také zapojeni do projektu "Mléko do škol" jehož cílem je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních. Více informací získáte na stránkách Státního zemědělského intervenčního fondu.

Jsme součástí projektu „Ovoce a zelenina do škol“. Cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Jako cílová skupina byli po dohodě resortů školství, zdravotnictví a zemědělství zvoleni žáci prvního stupně základních škol, včetně žáků z přípravných tříd.

Moderní československé dějiny byly poznamenány hned dvěma totalitními režimy. Období těchto diktatur jsou však nejen dokumentaristy poměrně dobře zmapovaná. Jak ale vypadal život v Československu před druhou světovou válkou? Kdo byl Tomáš Gariggue Masaryk a jaký je jeho odkaz? Jak probíhalo budování nového demokratického státu a lze na tradice, které byly tehdy započaty, v dnešní době navázat?

Jsme zapojení do školní recyklačního program "Recyklohraní" se záměrem podpořit environmentální výchovu na základních a středních školách v České republice. Cílem projektu je prohloubit znalost žáků a studentů v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Nad projektem převzalo záštitu MŠMT České republiky a je spolufinancován společnostmi, které se v České republice specializují na zpětný odběr a recyklaci.

Úspěšně jsme čerpali peníze z dotačního projektu Dotkněte se inovací, který je určen v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurencespchopnost je realizován v rámci individuálního projektu ostatního prioritní osy 7. 1. v oblasti podpory 1.3. Příjemcem dotace je BOXED, s.r.o, Velflíkova 4, Praha 6. Do projektu je zapojeno 50 partnerů s finančním příspěvkem.

Základní Škola Moravany

sportuj ve skole rgb 2000px

pro skoly aktivni skola 2018 19

logo proskoly