login bakaláři

    login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pro správné používání služeb, které tyto internetové stránky nabízí je v některých případech potřeba zpracovat a spravovat i osobní údaje uživatelů.

Zpracovávání a správa osobních údajů podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), dále známé také jako "GDPR".

 

Služby používající osobní údaje

Uvedené osobní údaje jsou zpracovány pouze pro účely dále popsané, a jsou dostatečně zabezpečeny proti ztrátě a úniku. Osobní (ani žádné jiné) údaje nejsou zpracovávané pro možnosti cílené reklamy a nabídku zboží či služeb. Osobní údaje nejsou prodávány ani poskytovány třetím stranám. Souhlas se zpracováním osobních údajů je považován za platný odesláním formuláře až do jeho případného odvolání. Všechny osobní údaje poskytované při registraci návštěvník poskytuje dobrovolně.

 

Zasílání novinek e-mailem a sms

Pro používání služby zasílání novinek formou emailu nebo sms (abonentní systémy) je potřeba znát Vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo. Tyto údaje nejsou veřejné a slouží pouze a jen pro účely zasílání e-mailů a sms s novinkami.

 

Kontaktní formuláře

Při odesílání formulářů na této internetové stránce je ukládána Vaše e-mailová adresa a telefonní číslo jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tyto údaje nejsou veřejné a slouží pouze a jen pro účely odpovědi na formulář.

Formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat i další osobní údaje. V takových případech jsou tyto údaje zpracovávány pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a nejsou veřejné.

 

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, pokračujte ZDE.

 

Smluvní strany

Zpracovatel osobních údajů je společnost FMA s.r.o..

Správce osobních údajů je základní škola ZŠ Moravany okres Pardubice.

 

Prohlášení zpracovatele

Provozovatel redakčního systému Joomla, nástroje pro správu internetových stránek, společnost FMA s.r.o., jakožto zpracovatel osobních údajů tímto prohlašuje, že jsou osobní údaje zpracovávané v systému dostatečně zabezpečeny proti ztrátě a úniku a zároveň prohlašuje, že neposkytuje žádné zpřístupněné osobní údaje třetím osobám.

 

Prohlášení o použití datových souborů

Tyto internetové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies.

 

Co jsou cookies?

Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

 

Jaké cookies jsou používány?

Na těchto internetových stránkách jsou cookies pro zachování přepnutí zobrazení z mobilních zařízení do PC verze webu, pro kontrolu hlasování v anketách a další pro zachování vašich preferencí při prohlížení těchto webových stránek. Podrobnější informace získáte na níže uvedeném kontaktu na správce webu.

Dále jsou používány cookies třetích stran (např. Google Analytics a ReCaptcha v3). Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a správce webu nemá přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat.

 

Cookies třetích stran

Tento web využívá Google ReCaptcha v3 jako ochranu před automatizovanými přístupy a možnému napadení roboty a Google Analytics pro analýzu návštěvnosti.

 

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak nebo je zastaralý. Při vstupu na stránky jste vyzván k odsouhlasení povolení ukládání souborů cookies a používáním těchto internetových stránek s tím souhlasíte. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat zrušením souhlasu v pravé spodní části stránek v černé záložce Cookie Policy nebo v nastavení svého internetového prohlížeče. Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete níže na uvedených adresách:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/cs-cz/hub/4230784/internet-explorer-help 
Google Chrome: www.support.google.com 
Mozilla Firefox: www.support.mozilla.org 
Opera: www.help.opera.com 
Safari: www.support.apple.com 

 

Prohlášení k použití nástroje Google Translate

Pokud je k překladu internetových stránek použit překladač Google, řídí se jeho použití podmínkami Google Inc., dále viz. http://www.google.com/intl/cs/policies

 

Prohlášení k použití software Bakaláři

Pokud je na internetových stránkách odkaz na software Bakaláři, řídí se jeho použití podmínkami Google Inc., dále viz. https://www.bakalari.cz/Static/GDPR

 

Prohlášení k použití URL odkazů a iFrame třetích stran

Pokud je na internetových stránkách URL odkaz nebo iFrame na internetové stránky či aplikace třetích stran, řídí se jejich použití podmínkami těchto třetích stran.

 

Kontakt na technického správce

S případnými dotazy či náměty k uvedeným informacím se můžete obrátit na technického správce těchto internetových stránek, který je i dodavatelem redakčního systému a technologií umožňujících provoz těchto internetových stránek.

FMA s.r.o.
Škroupova 525
537 01 Chrudim
tel.: +420 776 095 293
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento kontakt slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se této internetové prezentace. Náměty k informacím na internetových stránkách adresujte na provozovatele webu, viz. menu Kontakty.

 

 

 

Základní Škola Moravany 
okres Pardubice
Komenského 118, 533 72 Moravany

IČ:48160164 | DIČ:CZ48160164

Účet: 19-2583910207/0100
Datová schránka: v4rwkds

Mgr. Felcmanová Jana
(ředitelka školy)
466 950 817, 734 658 764
jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Mgr. Filipi Miroslava 
(zástupkyně ředitele školy)
466 950 817, 602 391 356
miroslava.filipi@zsmoravany.cz

Jana Havlíčková
(hlavní ekonomka)
466 950 503
jana.havlickova@zsmoravany.cz

Mgr. Dita Denkeová 
(výchovná poradkyně)
737 372 115 (nezasílat SMS)
dita.denkeova@zsmoravany.cz 

      

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

zs moravany logo vyuka

 

PRÁCE ŽÁKŮ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události k zobrazení

ŠKOLNÍ ČASOPIS MUF

NAŠE KNIHOVNA

 

knihovna moravany

NAŠE OBEC

AKTIVNÍ PROJEKTY

assk logo popisek

sportuj ve skole rgb 2000px

logo financovano eu

projekt modernizace zs moravany spolufinancovany eu 2020

projekt eu personalni podpora banner

projekt eu sablony III banner

pro skoly aktivni skola 2018 19

 

logo proskoly

 

plakat skolni projekty evropske unie

 

logo recyklohrani 

skolsky portal rollup modra248

 

logo ms mt 2 male