login bakaláři

    login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Základní škola Moravany okres Pardubice se zavazuje k zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na tyto internetové stránky - www.zsmoravany.cz

 

Struktura obsahu

Obsah na internetových stránkách je navržen a vyroben dle podmínek W3C HTML 5 a CSS 3 – responzivní design a další vlastnosti jsou maximálně přizpůsobeny možnostem handicapovaných uživatelů. Plnění těchto norem a podmínek zajišťuje vhodné zobrazení informací na všech běžných prohlížečích a na většině zobrazovacích zařízení.

 

Stav souladu 

Tyto internetové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 s ohledem na neúplnou přístupnost všech informací anebo výjimek níže popsaných.

 

Přístupnost obsahu 

Na těchto internetových stránkách jsou informace zveřejňované ve více variantách, a to i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto je doporučeno spíše jejich stažení. Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější i pro tisk. V některých internetových prohlížečích je už integrována aplikace, jenž slouží k prohlížení uvedených formátů dokumentů. Případně k prohlížení těchto dokumentů je pak možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader a další, viz. odkazy níže.

PDF – Prohlížeč Adobe Acrobat Reader – Stažení ZDE nebo Online ZDE
DOC – Prohlížeč Microsoft Word Viewer – Stažení ZDE nebo Online ZDE
XLS – Prohlížeč Microsoft Excel Viewer – Stažení ZDE nebo Online ZDE
7-ZIP, ZIP, RAR – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat např. WinRAR - Stažení ZDE nebo Online ZDE

Informace, u kterých nelze získat materiál v zdrojově čitelné podobě, jsou prezentovány jako obrázky s dostatečně velkým rozlišením a většinou ještě v podobě PDF souboru.

 

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 30.9.2019.

Toto prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 30.9.2019.

Prohlášení bylo vypracováno dle zákona č. 99/2019 Sb., a metodického pokynu MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávaného standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1.

 

Zpětná vazba a kontakt

Základní škola Moravany okres Pardubice administruje za podpory technického správce své internetové stránky tak, aby byly maximálně přístupné uživatelům na základě principů přístupnosti. Zpětnou vazbu k přístupnosti internetových stránek můžete sdělovat na níže uvedený kontakt.

 

Kontakt na administrátora obsahu

ZŠ Moravany okres Pardubice
Komenského ulice 118, 53 372 Moravany
tel.: +420 466 950 817
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Kontakt na technického správce

FMA s.r.o.
Škroupova 525
537 01 Chrudim
tel.: +420 776 095 293
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Postup pro prosazování práva

V případě neadekvátní či neuspokojivé odpovědi na Vaší žádost či oznámení k přístupnosti internetových stránek nebo mobilní aplikace zaslané v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102, můžete vše předat na příslušný orgán pro prosazování práva na níže uvedený kontakt:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Prohlášení technického správce 

Tyto internetové stránky jsou provozovány Základní školou Moravany okres Pardubice a jsou administrované přes open source redakční systém Joomla, který je volně dostupný po celém světě. Administrátorem celého obsahu je Základní škola Moravany okres Pardubice, která i spravuje všechny osobní údaje návštěvníků internetových stránek, které jsou prostřednictvím těchto internetových stránek získány, viz. článek Zpracování osobních údajů na internetových stránkách (GDPR) a cokies

 

 

Základní Škola Moravany 
okres Pardubice
Komenského 118, 533 72 Moravany

IČ:48160164 | DIČ:CZ48160164

Účet: 19-2583910207/0100
Datová schránka: v4rwkds

Mgr. Felcmanová Jana
(ředitelka školy)
466 950 817, 734 658 764
jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Mgr. Filipi Miroslava 
(zástupkyně ředitele školy)
466 950 817, 602 391 356
miroslava.filipi@zsmoravany.cz

Jana Havlíčková
(hlavní ekonomka)
466 950 503
jana.havlickova@zsmoravany.cz

Mgr. Dita Denkeová 
(výchovná poradkyně)
737 372 115 (nezasílat SMS)
dita.denkeova@zsmoravany.cz 

      

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

zs moravany logo vyuka

 

PRÁCE ŽÁKŮ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události k zobrazení

ŠKOLNÍ ČASOPIS MUF

NAŠE KNIHOVNA

 

knihovna moravany

NAŠE OBEC

AKTIVNÍ PROJEKTY

assk logo popisek

sportuj ve skole rgb 2000px

logo financovano eu

projekt modernizace zs moravany spolufinancovany eu 2020

projekt eu personalni podpora banner

projekt eu sablony III banner

pro skoly aktivni skola 2018 19

 

logo proskoly

 

plakat skolni projekty evropske unie

 

logo recyklohrani 

skolsky portal rollup modra248

 

logo ms mt 2 male