login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Naše škola je zapojena do projektu „Mladí ladí D-DUR (demokratický dialog o udržitelném rozvoji)“, podpořeném z programu ERASMUS+, který realizuje Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s.. Hlavním cílem projektu je umožnit skupinám mladých lidí navázání demokratického dialogu s osobami s rozhodovací pravomocí na místní (komunální) úrovni, dalšími odborníky a komunitou tak, aby díky tomuto dialogu spolupracovali při řešení zásadních otázek udržitelného rozvoje obce - vytvořili svou vizi obce a dosáhli uskutečnění praktického místního projektu jako prvního kroku k naplnění této vize.

Dílčí cíle projektu jsou:
➔ Realizací třídenního pobytu podpořit mladé před vstupem do demokratického dialogu. Středisko ekologické výchovy Dotek – Horní Maršov
➔ Prostřednictvím dialogu mladých lidí s osobami s rozhodovací pravomocí, dalšími odborníky a komunitou vytvořit v několika obcích vizi obce a uskutečnit konkrétní projekty, které k ní přispějí. Beseda s p. V. Ročkem, starostou obce
➔ Umožnit mladým sdílet své zkušenosti s demokratickým dialogem, tvorbou vize a realizací praktického místního projektu s dalšími mladými lidmi.
Realizované aktivity:
Vytvoření informačního plánu Moravan.
Tvorba informačních a propagačních materiálů.
Prezentace ve středisku OSN v Praze.
Natočení žákovského videa.
Exkurze do S-firmy – význam třídění odpadu.
Úklid V Moravanech a okolí.

Základní Škola Moravany

sportuj ve skole rgb 2000px

pro skoly aktivni skola 2018 19

logo proskoly