login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pokračuje výuka, obě strany – žactvo i učitelé si už našli patrně nejvhodnější komunikační platformy a začali zvládat i způsob komunikace. Nikdo z nás na tuto situaci nebyl připravován, stav prostě nastal, a tak se s ním „pereme“ a snad nám to i jde. Není žádným tajemstvím, že tento způsob výuky si žádá od každého daleko více času.

Většina rodičů v naší škole má zájem o vzdělávání svých dětí, a proto spolupracují s učiteli. Touto cestou děkuji vám, rodičům, za to, že pravidelně sledujete webové stránky školy, aktivně komunikujete s třídními učiteli, sledujete e-maily, nástěnku na Bakalářích. Poskytujete nám touto cestou zpětnou vazbu, zajišťujete dětem vhodné podmínky (pomůcky, instalace programů, pomáháte při plnění praktických úkolů), jste ochotni se přizpůsobit, sebevzdělávat a celkově být nápomocni. Všichni se snažíme učit, jak nejlépe to dovedeme. Ve většině stěžejních předmětů probíhá on–line výuka. Učitelé připravují vlastní materiály, prezentace, webové stránky, hry, pracovní listy, snaží se sebevzdělávat v nových technologiích, vyhledávají nové příležitosti a ty žákům předkládají. Požádala jsem proto členy pedagogického sboru, aby mysleli také na oddech a regeneraci. Upozorňuji proto, že ve čtvrtek 9. dubna jsou oficiální velikonoční prázdniny. Velký pátek připadá na 10. dubna. Velikonoční pondělí také není pracovním dnem. Dopřejeme žákům i učitelům v době Velikonoc zasloužené volno. Obě strany si jej zaslouží.

Užijte si dny volna jak jen nejlépe to je v této době možné.

Velký dík Vám všem.   Mgr. Felcmanová Jana, ředitelka školy

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Žádost o přijetí do ZŠ, zápisní list, žádost o odklad a zápisní lístek do ŠD najdete na webových stránkách školy

dokumenty/škola/informace k zápisu.