login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Přihlášku dostanou žáci na vyplnění v průběhu ledna od výchovné poradkyně. Tuto vyplněnou přihlášku potom vrátí zpět výchovné poradkyni a v průběhu února dostanou dvě školou potvrzené přihlášky, které doručí osobně nebo poštou nejpozději do 2. března 2020 na zvolené střední školy. Pro všechny obory zakončené maturitní zkouškou jsou povinné přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.

Termíny přijímacích zkoušek:

1. termín: 14. dubna 2020
  2. termín: 15. dubna 2020

V prvním termínu dělají žáci přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky na střední škole, kterou mají v přihlášce uvedenou na prvním místě.

Ve druhém termínu dělají žáci přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky na střední škole, kterou mají v přihlášce uvedenou na druhém místě.

V průběhu února budou zákonným zástupcům žáků ve škole vydány zápisové lístky. Zápisový lístek pak odevzdá žák na střední školu, na kterou byl přijat, a stvrzuje tím svůj úmysl na dané škole studovat.

Podrobné informace k přihláškám, přijímacím zkouškám a také zadání přijímacích zkoušek z matematiky a českého jazyka z minulých let naleznete na:

www.cermat.cz  - v záložce Jednotná přijímací zkouška

Přehled středních škol naleznete na:

www.atlasskolství.cz

Informace pro žáky 5. tříd

Každý žák páté třídy má možnost podat 2 přihlášky na dvě osmiletá gymnázia. Přihlášku dostanou žáci na vyplnění v průběhu ledna od výchovné poradkyně. Tuto vyplněnou přihlášku potom vrátí zpět výchovné poradkyni a v průběhu února dostanou dvě školou potvrzené přihlášky, které doručí osobně nebo poštou nejpozději do 2. března 2020 na zvolená gymnázia.

Pro všechny zájemce o studium na osmiletém gymnáziu je povinná přijímací zkouška z českého jazyka a matematiky.

Termíny přijímacích zkoušek:

1. termín: 16. dubna 2020
  2. termín: 17. dubna 2020

V prvním termínu dělají žáci přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky na gymnáziu, které mají v přihlášce uvedeno na prvním místě.

Ve druhém termínu dělají žáci přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky na gymnáziu, které mají v přihlášce uvedeno na druhém místě.

V průběhu února budou zákonným zástupcům žáků ve škole vydány zápisové lístky. Zápisový lístek pak odevzdá žák na gymnázium, na které byl přijat, a stvrzuje tím svůj úmysl na dané škole studovat.

www.cermat.cz  - v záložce Jednotná přijímací zkouška

Přehled středních škol naleznete na:

www.atlasskolství.cz

Prosím rodiče žáků 5. tříd, kteří mají zájem o studium na osmiletém gymnáziu, aby kontaktovali do konce prosince 2019 výchovnou poradkyni Mgr. Jitku Rathouskou (tel.603 536 366, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Žádost o přijetí do ZŠ, zápisní list, žádost o odklad a zápisní lístek do ŠD najdete na webových stránkách školy

dokumenty/škola/informace k zápisu.

projekt modernizace zs moravany spolufinancovany eu 2020