login bakaláři

    login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Předposlední den tohoto školního roku se třída 8. A vydala do Prahy. Vyrazili jsme ve dvou skupinách: první skupina, kde bylo 6 žáků, jela na environmentální konferenci, kam byla naše škola nominovaná za odměnu. Druhá skupina jela do pražské ZOO užít si krásný den se zvířaty. Den to byl jak malovaný, bylo pěkné horko, ale v ZOO, kde je plno zeleně, se teplo nějak dalo zvládnout. Díky značné rozloze této zahrady jsme vcelku pohodlně nahlíželi do obydlí zvířátek pocházejících nejen z naší země, ale států celého světa, ačkoliv počítadlo návštěvníků zaznamenalo více než 5 tisíc lidí, kteří tento den ZOO navštívili. Inu, vždyť je doba školních výletů a kam jinam se děti těší více? Na zpáteční cestě vlakem jsme tak sdíleli zážitky, které nám připravili hraví lachtani a tučňáci, malá slůňata, gorily, spousta opeřenců, žirafy, lední medvědi, vlci, sobi, losi a spousta dalších. Pražská ZOO se také stará o osvětu a poznávání našich živočichů, zejména ptactva, které je i s informacemi o nich v ZOO hojně zastoupeno. Škoda jen, že velké šelmy zůstaly ve svých stinných úkrytech, ale snad je to důvod, proč se do ZOO v Praze vrátit.   Mgr. Miroslava Filipi


Základní Škola Moravany 
okres Pardubice
Komenského ulice 118, 
53 372 Moravany

IČ:48160164 | DIČ:CZ48160164

Účet: 19-2583910207/0100
Datová schránka: v4rwkds

Mgr. Felcmanová Jana
(ředitelka školy)
466 950 817, 734 658 764
jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Mgr. Kelka František 
(zástupce ředitele školy)
466 950 817, 602 391 356
frantisek.kelka@zsmoravany.cz 

Jana Havlíčková
(hlavní ekonomka)
466 950 503
jana.havlickova@zsmoravany.cz

Mgr. Dita Denkeová 
(výchovná poradkyně)
737 372 115
dita.denkeova@zsmoravany.cz 

      

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

zs moravany logo vyuka

 

PRÁCE ŽÁKŮ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události k zobrazení

ŠKOLNÍ ČASOPIS MUF

NAŠE KNIHOVNA

 

knihovna moravany

NAŠE OBEC

AKTIVNÍ PROJEKTY

assk logo popisek

sportuj ve skole rgb 2000px

projekt modernizace zs moravany spolufinancovany eu 2020

projekt eu personalni podpora banner

projekt eu sablony III banner

pro skoly aktivni skola 2018 19

logo proskoly

 

plakat skolni projekty evropske unie

 

logo recyklohrani 

skolsky portal rollup modra248

 

logo ms mt 2 male