login bakaláři

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sami si vybrali ubytování v hale na škole v Kamenickém Šenově za symbolickou cenu 30 Kč za noc. První den jsme měli zastávku v Doksech. Absolvovali jsme únikovou hru – Pirátská stezka. První skupina se pomocí indicií dostala z místnosti za rekordních 29 minut. Tento čas je od minulé neděle nejrychlejším časem v historii této hry.  Poté jsme se koupali v Máchově jezeře a povozili na šlapadlech.  Večer jsme nafotili fotografie na čedičové Panské skále a vzpomněli jsme si na pohádku Pyšná princezna. Ubytování v hale se nám velmi zamlouvalo. Využili jsme různě velkých žíněnek a spalo se nám velmi dobře a navíc jsme mohli využít různá sportovní nářadí např. trampolínu, kruhy a zacvičit si. Využili jsme místnost na vaření. O catering se postarala paní učitelka Žemličková. Děkujeme paní Hájkové, která nám upekla bábovku a velký pekáč ovocné buchty. Druhý den jsme absolvovali výlet do Jetřichovických skal. Postupně jsme vylezli na několik skalních vyhlídek. Protože nám počasí až moc přálo, tak jsme obě odpoledne strávili u vody. A to v pondělí na koupališti v České Kamenici a v úterý na přírodním koupališti v Horním Prysku. Také jsme sehráli několik zápasů s žáky místní školy – ve florbalu a v futsalu. Poslední večer jsme měli táborák ….                                                                      Žáci 8. třídy, Kelka, Žemličková

pohadka


ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Žádost o přijetí do ZŠ, zápisní list, žádost o odklad a zápisní lístek do ŠD najdete na webových stránkách školy 

dokumenty/škola/informace k zápisu.

 

Základní Škola Moravany 
okres Pardubice
Komenského ulice 118, 
53 372 Moravany

IČ:48160164 | DIČ:CZ48160164

Účet: 19-2583910207/0100
Datová schránka: v4rwkds

Mgr. Felcmanová Jana
(ředitelka školy)
466 950 817, 734 658 764
jana.felcmanova@zsmoravany.cz

Mgr. Kelka František 
(zástupce ředitele školy)
466 950 817, 734 658 764
frantisek.kelka@zsmoravany.cz 

Jana Havlíčková
(hlavní ekonomka)
466 950 503
jana.havlickova@zsmoravany.cz

Mgr. Jitka Rathouská
(výchovná poradkyně)
603 536 366
jitka.rathouska@zsmoravany.cz

      

KALENDÁŘ AKCÍ

Žádné události k zobrazení

ŠKOLNÍ ČASOPIS MUF

NAŠE OBEC

NAŠE KNIHOVNA

 

knihovna moravany

AKTIVNÍ PROJEKTY

assk logo popisek

sportuj ve skole rgb 2000px

pro skoly aktivni skola 2018 19

logo proskoly

 

plakat skolni projekty evropske unie

 

logo recyklohrani 

skolsky portal rollup modra248

 

logo ms mt 2 male